Hakkımızda

Hakkımızda

Biz evin çok özel ve sıcak bir alan olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden evinizi en güzel şekilde düzenlemeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Eviniz için bir şeylere ihtiyaç duyduğunuzda, evinizi yenilemek istediğinizde veya evinizde tadilat yapmak istediğinizde yanınızda olmak istiyoruz. Bunun için de ihtiyacınız olabilecek her şeyi en ucuz fiyat garantisi ve kapıda ödeme seçeneğiyle size sunuyoruz.

Evonya.com 'da birbirinden şık ve kullanışlı binlerce mobilya seçeneğinden eviniz veya işyeriniz için en iyisini bulmanız hiç de zor değil. Aradığınız tüm seçenekler bir tık uzağınızda. Online alışverişin pratikliği ve Evonya.com 'da avantajlarıyla siz de kolayca evinizi baştan yaratabilirsiniz. evonya.com ’a gelin ve zevkinize göre seçtiğiniz pratik ve şık yeni ürünleriniz ile evinizin keyfini yaşayın.

Vaktinizin en büyük kısmını geçirdiğiniz evinizi güzelleştirmek, hayatınızı güzelleştirmek için büyük bir adım. Ev dekorasyonunuzu, banyonuzu, mutfağınızı değiştirdiğinizde yepyeni bir güne uyanacak ve yepyeni bir akşama veda edeceksiniz. İşten, okuldan veya tatilden eve döndüğünüzde sizi sıcak, konforlu ve şık bir evin beklediğini bilmek paha biçilemez. Bu yüzden, sevdiğiniz ve vakit geçirmekten keyif aldığınız ev için çalışıyoruz.

Evinizi çok sevdiğinizi biliyoruz. Bu yüzden ‘evinizin renkli dünyası’ diyoruz ve evinizde daha güzel vakit geçirebilmeniz için çalışıyoruz. Binlerce ev dekorasyonu, banyo ürünleri, mutfak ürünleri, aydınlatma, ev tekstili ürünleri seçeneklerimizle evinizi güzelleştirmek için varız. Evde olmanın verdiği huzuru ve mutluluğu biliyoruz ve evinizdeki her odayı daha konforlu, pratik ve şık bir hale getirmek için size binlerce ürün seçeneği sunuyoruz.